Za domažlickou ZUŠ vystoupí seskupení KH Band ve složení Tomáš Josef Marek na sólovou kytaru, Michal Kulhánek na basovou kytaru, Sophia Konicarová na saxofon, Jiří Blacký na bicí a Jakub Chval bude zpívat. V této sestavě spolu hrají sice jen od září, ale všichni patří mezi zkušené muzikanty a plánují dále se hudbě věnovat.

Michal Kulhánek například hraje v dalších dvou kapelách: „V kapele Hlouček H hraji už 5 let na kytaru a v metalovém seskupení Animal Hate zase 4 roky na basovou kytaru.“

„Večírek se ponese v rock– pop – funkovém oparu, zazní covery od Red Hot Chili Peppers, Cranberries, Deep Purple nebo Def Lepard a dalších,“ uvedl majitel klubu Jirka Kelíšek. Kluci z KH Bandu se na písničkách domlouvají společně se svým učitelem Janem Militkým, ale nejčastěji hrají rockové nebo funkové skladby. „Nemáme žádnou nejoblíbenější písničku, ale asi nejraději hrajeme písně od Joe Cockera,“ uvedl za celou skupinu Jiří Blacký.

Kromě domažlického KH Bandu vystoupí také Rock Band z Blovic a své umění předvede i bubeník Mathias Westerdijk, který se minulý rok umístil na druhém místě v celorepublikové soutěži.