„Rozhodovali jsme se, zda necháme opravit starou nebo pořídíme novou autobusovou čekárnu. Kvůli výhodné nabídce firmy Beti spol s.r.o., jejíž jednatelkou je Libuše Ticháčková, jsme se rozhodli pro koupi nové čekárny,“ uvedl místostarosta Všerub Václav Krásnický, který našel kontakt na firmu na internetu.

„Paní Ticháčková nás po telefonickém rozhovoru ujistila, že nám autobusovou čekárnu za šestadvacet tisíc korun dodá ještě v dubnu s tím, že zaplatíme padesátiprocentní zálohu, což jsme okamžitě učinili, protože se nám nabídka zdála výhodná,“ pokračuje Krásnický.

Hned za dva dny se dodavatelka osobně dostavila do Hyršova, kde Všerubským předala plánek, jak mají být umístěny a zhotoveny patky pod čekárnu.
„Vše jsme zařídili a a s paní Ticháčkovou jsme se domluvili, že nám kolem 20. dubna přijdou čekárnu namontovat. Protože jsme se nedočkali, tak jsme před čtrnácti dny montáž znovu urgovali, ale marně. Paní Ticháčková mi esemeskou sdělila, že je v nemocnici a že její manžel s montéry přijdou za týden. Samozřejmě nikdo nepřišel. Paní Ticháčková nebere telefon, nereaguje na SMS ani na mail,“ popisuje aktuální stav Krásnický s tím, že budou nuceni předat případ policii.

Bohužel ani nám se za celý den nepodařilo Libuši Ticháčkovou kontaktovat. Její telefon sice vyzvání, ale nikdo ho nezvedne.