Jen několik míst zbývá v táborech Domu a dětí mládeže Domino Domažlice. „Čtyři volná místa ještě máme na příměstském táboře Hrajeme si s angličtinou v termínu od 24. do 28. července a 8 míst na příměstském táboře Toulavé boty v termínu od 7. do 11. srpna,“ uvedla ředitelka Domina Kamil Bendová.

„Tradičně nejrychleji byly obsazeny tábory Sportovní a Máme rádi zvířata. V letošním roce jsme pro děti připravili novinku – příměstský tábor Hudební – a i jeho kapacita byla zcela naplněna. Stejné je to i s pobytovým táborem v Postřekově v polovině července,“ dodala ředitelka Bendová.

Opozdilci mají poslední šanci zajistit pobyt dětem na tenisových příměstských táborech v Domažlicích.

„Jsou určeny pro začátečníky i pokročilé. Konají se v termínech od 10. do 14. července a od 7. do 11. srpna. Kromě výuky tenisu jsou jejich náplní i doplňkové sporty a třeba i návštěva kina,“ uvedl organizátor Petr Bufka.

„Ještě máme několik volných míst na táboře v Újez-dě v termínu 16. – 28. července,“ zmiňuje Vendula Pangrácová z pionýrské skupiny Čtyřlístek. Celotáborová hra bude motivována příběhy Harryho Pottera a je vhodná především pro děti od sedmi do třinácti let.