Zdraví se věnuje již 10 let a zajímá se především o regeneraci buněk, detoxikaci a oblast výživy. Tělo má tendenci pomáhat si samo, když mu něco chybí nebo dojde uvnitř k nerovnováze. Aby to však dokázalo, musí správně fungovat a to dokáže jen tehdy, je-li čisté. Téma přednášky naráželo na vysoký krevní tlak.

PŘEDNÁŠKA O ZDRAVÍ. Publikum v sálku knihovny bylo až na jednu výjimku výhradně ženské.Zdroj: Deník / Petra Kůtová

V prezentaci posluchačům ukázal snímky, jak vypadá krev člověka s vysokým tlakem a jak by měla vypadat krev zdravého člověka. Vladimír Dydyk vysvětlil, jak i takový problém může se dát do pořádku pomocí zdravé stravy a produktu, které nám poskytuje příroda. Ačkoli beseda byla naplánovaná do 19.hodiny, posluchači se zdrželi déle, jelikož pro některé z nich byly informace z přednášky velmi zajímavé.

Pro některé z nich byly informace z přednášky velkou novinkou. Vladimír Dydyk by mohl hovořit i mnohem déle, jelikož oblast zdraví je nejen zajímavá, ale pro lidskou bytost i velmi cenná a nenahraditelná záležitost.

Na zasedání zastupitelstva v České Kubici předal Pamětní list Senátu tamnímu Vladimíru Korandovi (na snímku vlevo) senátor Jan Látka.
Senát poděkoval i starostům z Domažlicka