Soutěže jednotlivců a čtyřčlenných družstev se zúčastnilo celkem 24 příslušníků.

Na policisty nejprve čekala překážková dráha přenesení dvou břemen, běh přes kladinu, skok přes příkop, zdolání dvoumetrové pevné bariéry, zdolání překážky z pneumatik a plížení. Poté museli provést neodkladnou resuscitaci a po dobu jedné minuty provádět oživovací cyklus, v oděvu skočit do vody a ze vzdálenější strany bazénu vyzvednout předmět ze dna. Následovala střelba za ztížených podmínek a nakonec policejní kros, kdy policisté museli proběhnout téměř sedmikilometrovou trasu a na ní provést praktickou ukázku první pomoci a zadržet a spoutat nebezpečného pachatele.

První místo mezi ženami obsadila Petra Pelešková z územního odboru Domažlice, druhé místo Patricia Procházková z územního odboru Plzeň venkov a třetí Lenka Kálalová reprezentující vnější službu krajského ředitelství.

V kategorii mužů nad 40 let se na první příčce umístil domažlický Bedřich Holub, na druhém místě František Vítek z vnější služby a na třetím místě Jindřich Novotný z městského ředitelství Plzeň.

Kategorii mužů 30 až 40 let vyhrál Petr Mášek z vnější služby, na druhém místě byl Vladimír Stach z Klatov a na třetím Vladimír Beránek z Domažlic.

Na prvním místě mezi muži do 30 let skončil Jindřich Tuček z městského ředitelství Plzeň, na druhém Petr Paliar z Domažlic a třetí místo zaujal klatovský Ondřej Janeček.

Vítězem přeboru se stalo domažlické družstvo, na druhém místě skončilo družstvo odboru Plzeň venkov a na třetím družstvo městského ředitelství Plzeň.

Všichni vítězové budou reprezentovat krajské ředitelství policie v celorepublikovém mistrovství, které v květnu bude hostit opět školní policejní středisko v Domažlicích.