Hokejem to bude žít například v pivnici Městského pivovaru, kam zve sama sládková Jana Trhlíková Müllerová. „U nás máme dobrou náladu, domažlické pivo, dobroty k pivu a sportovní kanály na velkoplošné televizi a samozřejmě budeme sledovat hokejové mistrovství,“ řekl sládková.

Dalším podnikem, kde si nenechají zápasy ujít, je tradičně Bar U Bočíse, což je sportovní a hudební bar s třicetiletou tradicí. Tam si pořádně hokejové fandění užijí.

Hokejoví fanoušci se budou rovněž scházet v Hostinci Štika v Domažlicích.

Pokud chcete zažít hokejovou atmosféru naplno, můžete také vyrazit do Klatov. Slavnostní zahájení mistrovství světa v hokeji se uskuteční 10. května v 16 hodin a ve stejný čas se můžete sejít také v restauraci Klatovský dvůr, kde to doslova hokejem bude žít. Založen byl i nový spolek Klátím sport z iniciativy bývalých i současných sportovců a nadšenců v Klatovech. Jeho přáním je spojovat lidi skrze radost z pohybu, sportu a společného sledování profesionálů v různých odvětvích sportu. Nyní v ledním hokeji. „Na parkovišti bude instalovaná velká LED obrazovka tak, aby ji bylo možné sledovat i z terasy. Rozšíříme posezení a všichni si užijeme pořádnou atmosféru. V rámci zahájení u nás bude také autogramiáda klatovských odchovanců Radka Mužíka, Adama Jiříčka a Patrika Petrušky,“ nalákal majitel restaurace Václav Jandoš.

Od 16.20 hodin budete moci sledovat zápas Slovensko – Německo, v 18 hodin přijdou hokejisté, následují rozhovory a podpisovka a od 20.20 hodin to vypukne a čeští hokejisté odehrají první zápas s Finskem. Sledovat tam budete moci celé mistrovství.