Do kdy bude která ulice uzavřená

„Až do 31. července má být uzavřena Havlíčkova ulice. Od 25. července do 5. srpna se řidiči nedostanou do Janáčkovy ulice, stejně tak do ulice Srnovy,“ odpověděl na dotaz Deníku Vratislav Šantroch z odboru dopravy MěÚ v Domažlicích.

Až do 10. srpna by měla být uzavřena také Fastrova ulice. Dvojí uzavření čeká ulici Hruškovu, kde se nachází mj. obvodní oddělení policie.

„Nejprve bude uzavřena před Chodskými slavnostmi v době od 1. do 12. srpna, dále pak ještě po nich v termínu 15. až 19. srpna,“ doplnil Šantroch s tím, že od půlky srpna čeká uzavření také Baldovskou ulici, a to až do 9. září.

Počasí zlobí stavbaře

Středeční deštivý den nadělal starosti dělníkům, kteří pracují na stavbě nového mostu. Má opět spojit ulici Npor. Bartoška (od pošty) s ulicí Hruškovou (naproti sídlu Policie ČR). Zubřině nestačilo náhradní koryto z černé plastové roury. „Měli jsme dnes dláždit dno, ale kvůli spoustě vody to zřejmě nepůjde,“ uvedli Deníku dělníci. Jejich kolegové v Havlíčkově ulici, kteří pracují za restaurací U Kocoura, měli více štěstí. Tam už Zubřina poslušně plyně ve zmíněném náhradním korytu.

Pracuje se také v Benešově ulici (zhruba od úrovně budovy okresního soudu dolú ke Komerční bance) a dále v ulici Mánesově, která vede z naposledy jmenované ulice na sídliště Kozinovo pole.