Navštívíme sice zubaře, ale s doktorem Julianem Winstonem se nebudeme bát, nýbrž smát. Hru napsal Abe Burrows podle francouzské divadelní předlohy Pierra Barilleta a Jeana Gredyho. Pro newyorskou Broadway ji upravil I. A. L. Diamond, scenárista nepřekonatelného filmu Někdo to rád horké. Také Kaktusový květ byl zfilmován a získal Oscara i Zlatý glóbus.

Jako představitel hlavní role vystoupí před domažlickým publikem Lukáš Vaculík. „Julian je velkým ctitelem ženské krásy. Teď právě má poměr s lehce naivní Toni Simmonsovou, která si ho chce vzít, avšak nejde to – je ženatý a má tři děti. Ale i Julian se chce s Toni oženit, ta však trvá na tom, že se musí sejít s jeho zatím platnou manželkou. Jenže kde vzít manželku, když zubař žádnou nemá?“ uvádí diváky do situace pořadatelé z MKS Domažlice.

Tři pejsky zachránily Tlapky v naději v jediný listopadový den, jedním z nich byla mladá bázlivá fenka (na snímku v prostředí, odkud byla vysvobozena).
Pejskové v útulku se těší na pomoc z bazárku i na Ježíška pro chlupatý kožíšek

Inscenace vznikla pod vedením režiséra Romana Štolpy. V představení se objevuje po boku Lukáše Vaculíka řada známých herců: Olga Želenská v alternaci s Adélou Gondíkovou, Betka Stanková nebo Kristýna Kociánová, Filip Tomsa či Václav Jiráček nebo Petr Buchta, Ivana Andrlová alternující s Pavlou Vojáčkovou, Pavel Nečas či Roman Štolpa, Radka Pavlovčinová, která se střídá s Lucií Svobodovou, a další. Vstupenky v domažlickém infocentru i on-line.