Oba dny si mohli návštěvníci města prohlédnout zdarma vyhlídkovou věž, jež je součástí horšovskotýnského kostela sv. Petra a Pavla a z ptačí perspektivy si tak vychutnat pohled na velkou část města,vrcholy Českého lesa a další vzdálená pohoří. Navštívit zvonici, která se nachází na horní části náměstí, je vždy velkým zážitkem.Vždyť se zde skrývá jeden z největších zvonů Plzeňského kraje. Jeho hmotnost je úctyhodných 3000 kilogramů a obvod 5,8 metrů.

K dispozici byl i státní hrad a zámek a v rámci sobotního doprovodného programu proběhl v kostele na náměstí varhanní koncert v podání Marie Pochopové.

Druhá kulturní akce – Baroko Horšov 2020, kde proběhl pestrý program pro děti i dospělé, se opravdu vydařil. V kostele Všech svatých probíhaly komentované prohlídky a nezapomenutelný byl také koncert barokní i soudobé hudby v podání našeho předního violloncelisty Petra Šporcla. Zajímavé bylo i taneční vystoupení Nikoly Němcové. V oboře se dalo projet na koních, ale třeba také v kočáru a za návštěvu stál i hospodářský dvůr. Nechyběly sokolnické ukázky, výstava dravců, lukostřelba a dílničky pro děti.U Loveckého zámečku Annaburg bylo kulturní vystoupení studentek SOŠ a SOU. Tečkou za krásným dnem byl barokní ohňostroj ,který připravil Jiří Honc. Úchvatná podívaná nás na chvíli vrátila o pár století zpátky.

Jaroslav Čedík