Velice napínavá byla od samého počátku soutěž Domažlického deníku, ve které vybírali čtenáři nej… fotografii z letošního masopustu.

V prvopočátku si v hlasování čtenářů webu vedla dobře Hana Hoffmannová se Stanětic, která do soutěže přihlásila fotografii Marfuši, kterou krmí další z masek masopustním koblížkem.

Posléze ji svým snímkem sportovního fanouška s muzikanty začal atakovat Pavel Kruml z Kolovče. Jeho čelní pozice v soutěži dlouho odolávala, ale nakonec začaly postupně přibývat body fotografii z popravy Masopusta v Klenčí pod Čerchovem.

A právě zmíněné foto Dušana Kopči se v soutěži těšilo největší přízni čtenářů. Na internetu je zvolilo jako nej… 262 osob, k nim jsme připočítali ještě 31 kuponů. Vítězný snímek obdržel celkem 293 hlasů.

Dušan Kopča se stal celkovým vítězem soutěže a může se těšit na sud 11° piva Chodovar, který do soutěže věnoval Jiří Plevka z rodinného pivovaru v Chodové Plané.

#nahled|https://g.denik.cz/16/b0/0411a_13._du_an_kop_a_klenci__denik-galerie.jpg|https://g.denik.cz/16/b0/0411a_13._du_an_kop_a_klenci_.jpg|VÍTĚZNÝ SNÍMEK. Nejvíce čtenáře Domažlického deníku a návštěvníky webu zaujal tento snímek z popravy Masopusta v Kenčí pod Čerchovem, který zasáhl do soutěže jako č. 13. #

Fotografii Pavla Krumla z Kolovče vyneslo hlasování na webu Domažlického deníku 136 hlasů, dalších 18 mu bylo zasláno prostřednictvím ku〜ponů, takže celkových 154 hlasů znamená 2. místo v soutěži a lákavou odměnu. Tou je poukaz na občerstvení od restaurace v Kulturním domě Chodov. Bude v hodnotě 150 korun, navíc s dámskou obsluhou nahoře bez.

2. MÍSTO. Soutěžní snímek č. 4.

Pomyslnou bronzovou příčku vybojovala v soutěži Hana Hoffmannová. V internetovém hlasování jí bylo uděleno 22, na kuponech pak osm hlasů, celkem tedy 30. Může se těšit na mycí prostředky, které do soutěže věnoval Alexander Straka z Klenčí.

3. MÍSTO. Soutěžní snímek č. 12.

I ti, kteří skončili na dalších třech místech, se mohou těšit na malou pozornost. Pro nejúspěšnější soutěžící, kteří se umístili do šesté příčky jsou připraveny upomínkové předměty z Informačního střediska Klenčí, slevové kupony na autopojištění, které výhercům věnoval Roman Muhr, dále slevové kupony do Masážního studia Harmonie Klenčí a také dárkové poukazy na občerstvení, a to v restauraci U Nádraží, U Psůtků a Vinotéce pod muzeem v Klenčí.

Svým umístěním si je zasloužili nejen první tři v pořadí, ale také Miloslav Mathauser z Chodova (29 hlasů – 4. místo), Hana Holomojová z Domažlic a Jiří Anderle z Klenčí (16 hlasů – 5.–6. místo).

Všem, kteří zaslali své fotografie do naší soutěže, děkujeme, zvláště pak blahopřejeme autorům, jejichž snímky se dostaly do finálové osmnáctky.