V říjnu

Čerchov – Zchátralá bývalá vojenská jídelna bude prvním nevyužívaným objektem na Čerchově, který se rozhodlo Město Domažlice nechat odstranit. Informovalo o tom vedení města.
Zahořany – Byla dokončena druhá etapa obnovy průtahu obcí Zahořany. Autobusy jezdí na opravené zastávky na návsi z provizorního místa před prodejnou potravin, místní už chodí po nových chodnících, auta jezdí po zbrusu novém asfaltovém povrchu.
Brnířov – Kůň zemřel po dopravní nehodě poté, co vběhl do jízdní dráhy vozu Citroën.
Koloveč – Finišovala výstavba nové vodní nádrže u Kolovče. Účelem je především zadržení dešťové vody v krajině.
Horšovský Týn – Prezident Miloš Zeman navštívil Horšovský Týn. Byl přijat na radnici, poté absolvoval setkání s občany na náměstí. Následně poobědval v holýšovské restauraci U Nováků.
Mrchojedy – Opravená kaplička Nejsvětější Trojice byla předána do užívání v Mrchojedech.

V listopadu

Horšovský Týn, Domažlice – Na 10. ročníku festivalu Juniorfest byly za tvorbu pro děti oceněni Jiří Lábus a Jitka Molavcová.
Domažlice – Zastupitelé souhlasili s převodem penzionu pro seniory v Břetislavově ulici z majetku Kraje na Město.-Byla ukončena rekonstrukce Mánesovy ulice. Stavbaři vybudovali šikmá stání pro auta, autobusové zastávky, přechody i veřejné osvětlení.
Milavče – Opravená kaple Svaté Trojice v Milavčích byla slavnostně otevřena. Oprava stála 300 tisíc Kč.

V prosinci

Domažlicko – O sedm minut rychleji expresem z Domažlic do Prahy, místo čtyř spojů denně oběma směry sedm a nová zastávka v Holýšově. To jsou novinky v jízdním řádu platném od 10. 12.
Staňkov – Řidiči i chodci již naplno využívají obloukový most přes Radbuzu, který prošel půlroční rekonstrukcí.