Leden

Domažlice – Do prostoru bývalé restaurace v areálu Chodského hradu se přestěhuje informační centrum. Rozhodli o tom radní, úpravy proběhnou v roce 2018.
Tlumačov – Vedení obce jednalo o opravě pomníku padlým, který stojí v centru obce na hrázi u rybníka.
Koloveč –Od poloviny ledna se žáci základní školy učí v nové jazykové učebně.
Domažlice, Kdyně – Prezident Miloš Zeman navštívil domažlické SOU a zúčastnil se besedy se studenty domažlických středních škol. Poté se přesunul do Kdyně na tamní radnici. V parku u Muzea příhraničí besedoval s občany. Oběd pro něj byl přichystán v restauraci Černý orel.

Únor

Starý Klíčov – V Lomečku u Starého Klíčova se utopil třiapadesátiletý potápěč, který se v oblíbené destinaci s kamarádem potápěl pod ledem.
Všeruby – První nájemkyně nově zrekonstruované části bývalé celnice ve Všerubech, ze které postupně vznikal bytový dům, se nastěhovala do nového.
Domažlice – Stovky návštěvníků dorazily na XV. český zimní sraz turistů, který hostily Domažlice.
Horšovský Týn – Druhým měsícem pokračovala výstavba nové výrobní haly firmy AZ-CZECH v Horšovském Týně.
Kdyně – 7. února se kdyňská spisovatelka Václava Jandečková stala členkou PEN klubu – mezinárodního sdružení spisovatelů.
Baldov – Po měsíci strážníci a policisté uzavřeli případ velké černé skládky nedaleko baldovského památníku. Z její založení se zpovídali čtyři lidé.

Březen

Domažlice – Dvacet let činnosti si připomenul městský penzion pro seniory v Baldovské ulici. V 90. letech doplnil tehdy zcela nedostatečnou kapacitu podobných zařízení.
Úboč – Tři a půl milionu korun stálo nové víceúčelové hřiště, které začali budovat v Úboči. Stojí pod kulturním domem, který současně slouží i jako hasičský klub.
Hostouň – Místo pro šest nových rodinných domů vznikalo v Hostouni v zóně v ulici Za Sběrnou.
Horšovský Týn – Zastupitelé Horšovského Týna schválili koupi hotelu Šumava za 14 250 000 Kč.