Ani déšť nepřekazil další závod 2. ročníku střelecké soutěže družstev sestavených z členů Mysliveckých sdružení našeho regionu.

„Oproti premiérovému ročníku se soutěže zúčastnilo o jedno družstvo více, celkem 14 týmů. Vzhledem k tomu, že se střílelo v Blížejově, kde je zastřešené střeliště, nebyly problémy," říká jednatel OMS Petr Kopf s tím, že zároveň po vyhodnocení týmů vyjádřili účastníci přání, aby se stejná soutěž uspořádala v r. 2013 i pro jednotlivce.

Na snímku (zprava) předseda OMS Domažlice Václav Duffek, který předal ceny vítěznému týmu Blížejov B ve složení Václav Martínek, Richard Nový a Jaroslav Nádraský, druzí byli o pouhý bod Dravci z Filipovy Hory (Břetislav Halama, Milan Váchal a René Poslední) a bronzové pak družstvo z Úboče (Milan Zedník, Tomáš Hynčík a Bohuslav Adámek nejml.)

Předseda OMS Domažlice (zprava) Václav Duffek, který předal ceny vítěznému týmu Blížejov B ve složení Václav Martínek, Richard Nový a Jaroslav Nádraský, druzí byli o pouhý bod Dravci z Filipovy Hory (Břetislav Halama, Milan Váchal a René Poslední) a bronz