„Chystáme ho dlouho dopředu. Nejvíc práce dá každý rok tombola. Díky věrným sponzorům, kteří nám každým rokem věnují peníze nebo věcné ceny, máme plné ruce práce, než se všechny ceny svezou do klubovny Dřevák, tam zabalí a připraví. Každý má šanci si z karnevalu něco odnést. V tombole za 30 korun mají všichni jistotu, že něco získají, protože každý los je výherní. Během odpoledne se také dvakrát losují dražší ceny – jednou je to ve slosování vstupenek příchozích masek a pak je ještě jednou losování tomboly. Vstupenka pro masku stojí 30 Kč a losovací tombola 20 Kč, takže štěstí může zkusit opravdu každý,“ popsala za organizátory Dagmar Čechová.

„Velké poděkování patří našim sponzorům, protože díky nim můžeme nabídnout takové ceny, jako je jazykový kurz, elektronika, RC-modely, lego, batohy, ale třeba i poukázky do bazénu, do restaurací apod. Finančně se na akci podílí i Město Domažlice formou dotace,“ připomněla Čechová.

„Karneval není jen o cenách a výhrách. Ať se děti přijdou hlavně bavit! DJ Ráďa už pro nás chystá taneční pecky, všichni pořadatelé si připravují vtipné kostýmy a masky, prostě rozjedeme párty ve velkém stylu! Letošním tématem je svět superhrdinů – tak třeba tam potkáte svého oblíbeného!“ vyzývá k návštěvě pionýrská vedoucí.

Ilustrační foto
Explodující náboj poranil muže v Horšovském Týně