Letos se závody konaly odpoledne, počasí vyšlo na jedničku, a proto i celá akce byla velmi zdařilá. Rekordní účast slibovala vysokou úroveň a vyrovnaný boj špičkových rybářů.

Celkem se nachytalo 110 m ryb. Nejchutnější návnady připravil pan M. Vican s nachytanými 905 cm, na druhém místě skončil pan Harant (588 cm) a třetí byl pan P. Vican (582 cm). Pro nejúspěšnější rybáře byly připraveny vepřové čtvrtky a další věcné ceny. Nejšťastnějším rybářem z Křenov byl Martin Hösl, který se umístil na 13. příčce. Závody již tradičně zajišťoval místní sbor dobrovolných hasičů pod vedením porybného Václava Vostrackého.

Během odpoledne bylo zajištěno občerstvení v baru Za Velikou louží, nechybělo pivo ani klobásy. Grilovalo se maso krkovice a bůček. Posezení u vody se protáhlo do večerních hodin a ochutnávaly se i mořské štiky. Ty Křenovákům daroval kamarád Jindra, který byl na rybách v Norsku. Pro všechny zúčastněné to bylo jistě příjemně strávené odpoledne a pro místní rybáře to znamenalo začátek nové sezony.

Čtenář reportér

Lenka Volkmannová, Křenovy