Přestože počasí trochu zahrozilo, nakonec dopřálo všem účastníkům luxus prožít v kouzelných přírodních kulisách krásné odpoledne, večer a odolnějším i noc.
Na své si přišli jak ctitelé alternativního blues (Haha Bimbi), trip hopu (Million Dollars), při němž údajně někteří i protancovali střevíce, či hudebního dorostu ze soukromé základní školy Adélka z Mašovic.

Děti, dospělí a možná i psi se dobře bavili při vystoupení Tři medvědi aneb Jak to bylo dál divadelního spolku Konivadlo ze Starého Plzence, v hradní věži dostali příležitost k meditaci při produkci hudebního sdružení Sáyujya (Splynutí), které využívá zvuku strunných nástrojů sitar a pampury, keramických bubnů udu a harmonia shruti box, jedinci se sklonem k existenciálním úvahám.

Už potřetí se Večírku zúčastnil známý pražský bluesman Ivan Vrána alias Mr. Crow, aby udělal velkou radost posluchačům a podle jeho vlastních slov i sobě, a patřičně tak oslavil své n-té narozeniny.

Hladoví, žízniví a lační dobrůtek, ti všichni měli možnost své potřeby uspokojit, ctitelé výtvarného umění mohli obdivovat obrazy, obrázky, grafiky, fotografie a řemeslné výrobky. A po setmění a ještě později se jamovalo u ohně…
Bylo to jako vždy: dokonalé!
Autor: Helena Tichá