Hudební doprovod tentokrát zajišťovala kapela Hájenka.

„Početná kapela dokázala vytvořit příjemnou atmosféru a do víru tance vtáhla téměř všechny přítomné. Hudebníci prostupovali mezi tančícími i se svými nástroji a nejednou se stalo, že skončili na stole," popsala křenovská hasička Lenka Volkmannová.

Nechyběla tradiční zábava – pomerančová dámská volenka, bohatá tombola a půlnoční překvapení, tentokrát v podání včelích medvídků.

„Nutno vyzdvihnout hlavně povedené kostýmy, na jejichž přípravě se podíleli téměř všichni. Neméně důležitá pak byla choreografie a příprava hudby na motivy známého večerníčku," poznamenala hasička s tím, že za jednoho nemocného včelího medvídka navíc musel zaskočit náhradník z SDH Doubrava. Hasiči pobavili všechny přítomné a největší ovace sklidilo nasávání medoviny z maminčina džbánečku.

Čilá zábava pak pokračovala do brzkých ranních hodin.

„Křenovští hasiči děkují všem svým příznivcům, kamarádům, známým a příbuzným za pomoc při přípravě tomboly a za to, že přišli a dobře se pobavili. Dále pak poděkování patří Obecnímu úřadu v Puclicích za dobrou spolupráci při dohodách o pronájmu kulturního zařízení," zakončila Volkmannová.