Jako v roce minulém se i letos vybírají peníze pro Nadační fond Šance onkoláčkům, který si Pavel vybral, protože jde o organizaci, která působí v našem kraji. „Za každé zakoupené 0,5l pivo jde částka ve výši 1 Kč a za 0,5 l limonády či kofoly jde částka 3 Kč nadačnímu fondu z Přeštic,“ říká Pavel s tím, že lze přispět také libovolnou částkou do kasičky, která se v hospůdce nachází. Nadační fond Šance onkoláčkům je nezisková nadace z Přeštic, která materiálně a finančně pomáhá dětem s vrozenými vadami, s onkologickým nebo jiným závažným onemocněním.

Minulé léto měla akce úspěch a celkem se vybrala částka 23 528 Kč, která putovala pomoci nemocným dětem. „Chtěl bych moc poděkovat všem, kteří podpořili NF Šance onkoláčkům v roce 2019 a těším se na podporu i v tomto složitém roce 2020,“ děkuje Pavel Hluchý.

Hospodu můžete navštívit i v této složité době, kdy je vzhledem k současné situaci provozovna omezena výdejním okénkem, které je otevřeno každý den od 16:00 do 20:00. „Po skončení této situace bude provozovna otevřené taktéž každý den od 16:00 do 22:00. A letošní novinkou je prodej stáčených vín,“ prozradil na závěr majitel baru.