V neděli ve večerních hodinách přijala policie oznámení od ženy, že chce její 43letý kamarád z Domažlicka z důvodu osobních problémů spáchat sebevraždu. Z obavy o jeho život začali policisté po muži pátrat. „Operační důstojník dokázal na základě lokalizace mobilního telefonu a dobré místní znalosti určit přibližné místo, kde by se mohl muž se svým vozidlem nacházet. Do pátrání se zapojily nejen policejní hlídky, ale i policista, který byl v uvedený den ve svém osobním volnu. Ten vypátral muže ve vozidle u obce Brnířov. Vozidlo však hořelo a hledaný muž se v něm nacházel v bezvědomí. Ve chvíli, kdy policista vytáhl muže z hořícího vozidla, se na místo dostavila hlídka policistů z obvodního oddělení Nýrsko a společně se jim podařilo muže oživit," popsala policejní mluvčí Iva Vršecká.

Muže si poté převzala přivolaná záchranná služba a byl převezen do nemocnice. Zachráněný muž je mimo ohrožení života a nikdo další při této události zraněn nebyl.

Dle informací Deníku se muž rozhodl ukončit svůj život pomocí alkoholu a léků, vůz zřejmě zapálil, aby se mu jeho pokus ukončit život podařil.

Nehoda v obci Štítary.
Řidič naboural s autem do domu, letět pro něj musel vrtulník