Populární písničku z jejich dílny Není nutno, není nutno tak věnovali především těm, kteří nasazují zdraví a životy v prvních liniích. Zdravotníkům, sestřičkám, lékařům, hasičům a mnohým dalším.

Ve Kdyni se jeho slova a následně i písnička pouštěla rovnou do městského rozhlasu. Zpočátku to u některých obyvatel způsobilo malý šok. Znenadání se totiž rozezněl rozhlas, namísto ženského hlasu, který místní slýchávají vždy, když vedení města potřebuje oznámit podstatné informace, totiž slyšely hlas muže. Po několika vteřinách se tak dostavilo příjemné překvapení, když v tom neznámém hlase poznali právě Zdeňka Svěráka.

Ke zpívání se zapojily také Klatovy, kde píseň Není nutno zněla z reproduktorů na náměstí Míru. Zpívalo se i v Újezdu u Plánice, kde písničku pustili z rozhlasu a lidé vyšli před domy a připojili se. Stejně tak starosta Milan Moudrý a místostarosta Vladimír Kábrt, kteří zazpívali před obecním úřadem. Připojil se k nim k dobrovolník z organizace ADRA Martin Opatrný, který právě přijel pro látky na roušky. Pozadu nezůstali ani v Nýrsku, kde se náhodně sešlo několik obyvatel a zazpívali si.