Na Špičáku je aktuálně k dispozici šest kilometrů sjezdovek, kde leží v průměru stále 40 cm sněhu. „V prvních dnech týdne se lyžovalo na parádních sjezdovkách zcela bez front a předpokládám, že žádné velké čekací doby na lanovku a vleky nenastanou ani o začínajících prázdninách. Zima je jaká je, s tím nic nenaděláme, stále máme většinu sjezdovek otevřených,“ řekl k aktuálním podmínkám vedoucí střediska služeb Ski&Bike Špičák Jan Kasík.

V pátek 2. února je nachystán bonus pro děti, všechny školou povinné (ze základních i středních škol) jezdí za poloviční ceny celodenních skipasů. Jde o odměnu areálu za vysvědčení, když jej ukáží na kasách.

Zdroj: Ski&Bike Špičák

Následující den, se opět děti užijí mnoho zábavy. Na první letošní dětskou show po českých lyžařských areálech zavítají do Ski&Bike Špičák prasátka Pigy a Lily s kouzelníkem Jakubem Koutským nebo hercem Tomášem Brychtou. Pro děti je od 11 do 15 hodin připraven program s písničkami, tancováním, Lipánkovou párty a diskotékovým skotačením na závěr.

Sjezdovky mají nachystané také areály Nad nádražím, Samoty, Alpalouka a Belveder. Lyžovačku si můžete užít také v Nýrsku a v Kašperských Horách.

Pro běžkaře je situace stále nepříznivá. Upravovány jsou jen některé tratě na Modravě, ale i tam už jen ve směru na Březník.