Mezi mnoha ochotnými ženami, které do něj přispěly, byly i následující obyvatelky Domažlic a Kdyně.

„Přinesla jsem vám kabelky a přidala jsem i několik dalších, které jsem sama uháčkovala. Snad se někomu budou hodit," uvedla s úsměvem při předávání svého daru seniorka Marie Šebová z Domažlic.

„Přinesla jsem asi deset kabelek, spočítané je přesně nemám. Kabelky byly nejen moje, ale i maminy a sestry," sdělila na dotaz Deníku Kateřina Kolaříková ze Kdyně. I ona vložila do jedné z kabelek, která zářila novotou, vzkaz pro budoucí majitelku.

„Počítám, že se vydám také na VELEtrh do Plzně, možná si tam nějakou kabelku vyberu," doplnila s tím, že ráda přispěla k tomu, aby pětiletý Honzík Frýbort, v jehož prospěch se akce koná, mohl podstoupit speciální terapii.

Marie Šebová z Domažlic nejenže věnovala kabelky, ale vlastníma rukama uháčkovala praktické ´síťovky´.

NEPŘEHLÉDNĚTE!

Kabelkový VELEtrh Deníku, do něhož se kromě redakce Domažlického deníku zapojily i sesterské redakce z Plzně, Rokycan, Klatov, Tachova, se uskuteční ve čtvrtek 19. a v pátek 20. června od 10 do 17 hodin. V uvedený čas si mohou zájemci v redakci Plzeňského deníku, v Kovářské ulici čp. 4 v Plzni, zakoupit za symbolickou cenu některou z kabelek.

Navíc dárkyně, které v kabelce zanechaly lístek s příběhem se jménem a kontaktem, jsou ve hře o exkluzivní wellnes pobyt či víkendový pobyt pro 2 osoby.

Redakce Domažlického deníku děkuje tímto všem, kteří přispěli na dobrou věc.