Jeho vedoucí je Lucie Bradová. Kemp se rozkládá na ploše tří hektarů a je otevřen od 1. května do 30. září.

„Sezonu zahájil jako každoročně Caravan Club Plzeň. Již proběhla denní Babylonská šlapka, v srpnu bude noční Babylonská šlapka. tentýž měsíc bude autokemp hostit jako každoročně účastníky srazu veteránů, který pořádá Veteran Car Club Domažlice. Samozřejmě nebude chybět ani naše Kempyjáda, která se tradičně koná v červenci," říká vedoucí kempu Bradová.

A jakých změn autokemp od minulého roku doznal?

„Výraznější změny nejsou, snažíme se kemp udržovat v hezkém stavu, takže se natírá, uklízí, opravuje. Provádí se běžná údržba tak, aby byli lidé ve všech směrech spokojení," odpovídá vedoucí kempu. Při návštěvě jsme si však všimli dosti velké změny, tou je pokácení části stromů na západní straně kempu, které opticky jeho prostor zvětšilo.

Zajímalo nás, kolik se může v kempu ubytovat lidí.

„Máme 246 lůžek, 10 chatek je 4lůžkových, dalších 15 pětilůžkových a 32 dvou- až třílůžkových a ještě dvoulůžková původní chatka Sasanka. Pro karavany a stany máme 60 stání," vypočítává.

Proč by si lidé měli vybrat právě tento autokemp?

„Protože v něm najdou spolehlivý a usměvavý personál. Kemp je v krásném prostředí, je napojený na síť cyklostezek a v obci nabízíme mimo jiné perfektní tenisové kurty a nové dětské hřiště. Samozřejmě je i možnost koupání v Babylonském rybníku," říká Bradová a dodává, že hodně hostů přijíždí opakovaně a vyžaduje i ubytování ve stejné chatce. „Dle provozních možností se jim snažíme toto přání pokud možno splnit," podotýká.