Začátek promítání v červenci je vždy ve 21.30 hodin, v srpnu potom ve 21.00 hodin. Filmoví fanoušci se mohou těšit na české i zahraniční filmy a také premiéry. Domažlické letní kino hraje až do konce srpna.

Diváci se mohou těšit i na celou řadu novinek, které chystá Městské kulturní středisko v Domažlicích. Zajímavý program je připraven hlavně pro děti.

„Místo tradičního týdenního festivalu Letňák jsme letos zvolili jinou variantu. Několik představení věnujeme dětskému publiku, aby si o letních prázdninách mohlo vychutnat při dětských titulech právě nevšední atmosféru letního kina. Všichni se tedy již nyní mohou těšit na Letňák dětem, kdy jedním z večerních přestavení pro děti bude také Dětské kino s Českou televizí, což je projekt, který vznikl na základě mediálního partnerství České televize a letošních Chodských slavností. Dětští diváci uvidí to nejlepší z televizních Večerníčků," připomíná ředitel MKS v Domažlicích Kamil Jindřich.

Letní odstávka kina Čakan v Domažlicích bude v letošním roce ve znamení pokračující rekonstrukce v rámci oprav domažlického kulturního střediska. Kino by v září mělo návštěvníky přivítat novým vstupem a budova dostane také novou fasádu.

V příštím roce město počítá s opravou toalet a výstavbou nové šatny. Poslední etapou bude vybudování nového zázemí pro loutkové divadlo.