Téměř všude byly k vidění pouze ženy. Zdejší kulturní středisko pro ně totiž uspořádalo akci s názvem „Den pro ženy“.

V programu se během soboty vystřídaly ukázky ručních prací, módních doplňků a cvičení. Odborníci ženám poradili, jak mají správně pečovat o svou pleť, o svůj zrak, samozřejmě také o vlasy a celkově celé tělo.

Návštěvníci, tedy spíše návštěvnice, si vše mohli nejen prohlédnout, ale samozřejmě také zakoupit vystavované výrobky, mezi kterými byla kosmetika různých značek, ručně šité kabelky, ručně vyráběné šperky, malované obrázky, dekorativní předměty a spoustu dalších ženských záležitostí.

Den pro ženy byl zahájen v sobotu přesně od 15.00 hodin a pro všechny byl vstup na akci zcela zdarma!

Na akci byli samozřejmě zváni i muži, kteří zde mohli spíše získat spoustu nápadů na vhodné dárky pro své ženské protějšky.

„Vzhledem k tomu, že jsem místní, tak jsem využil toho, že má paní je dnes v práci, a vyrazil jsem pro ni vybrat nějaký vhodný dárek k narozeninám, které v pondělí oslaví. Hned po svém příchodu jsem ale znejistěl. Jako dárek bych jí totiž vybral asi od všeho něco, což bych asi sám domů neodnesl. Zároveň mě potěšilo, že se manželka nakonec neúčastní,“ směje se Jiří Dvořák, který na Den pro ženy přišel bez své ženy.