Předsedou clubu je Jiří Pittner, ale my jsme hovořili s mužem, který figuruje ve statistice na 9. místě soutěžní tabulky dvouher.

„V týmu je nás sedm a v tabulce Okresní soutěže 1 jsme skončili třetí za sokolem Domažlice C a Lokomotivou Hostouň A," předesílá organizační vedoucí pingpongářů Stanislav Stehlík.

„Stabilně se takhle držíme na 3. či 4. místě. Loni jsme získali více bodů než letos, přesto jsme skončili pátí. Důvod je ten, že jsme hráli více zápasů, protože v soutěži bylo 12 mančaftů, kdežto teď jen devět," upozorňuje Stehlík.

„Sezona pro nás skončila koncem března, novou začínáme v říjnu, uvidíme, jak se bude dařit," říká.

Mají kramolínští pingpongáři nějakou průpravu i mimo sezonu, aby nezlenivěli?

„To je na každém, jak se k tréninku mimo sezonu postaví. Někdo jezdí na kole nebo běhá a udržuje si tak fyzičku. Trénovat hru začínáme někdy v srpnu, zpravidla dva měsíce před začátkem nové sezony. Potom už chodíme pinkat," vysvětluje.

Také stolní tenisté mají své zázemí, podobně jako tamní šipkaři, v kramolínské obecní hospůdce, kde hrají i domácí zápasy. Chtějí bojovat o postup výše?

„Postup do vyšší soutěže nás neláká. Nyní hrajeme jednu čtyřhru a každý tři dvouhry. Pokud bychom chtěli hrát výš, muselo by nás být v týmu více, což zatím nevidím jako reálné," odpověděl na otázku Deníku Běhounek.