Velká kaskadérská show byla k vidění v pátek večer v Domažlicích. Na škvárové hřiště pod Sokolovnous ní zavítala skupina Flott Cascaders team.

Diváci viděli výkony profesionálních filmových kaskadérů, kteří pracovali například na jednom z dílů populární série o Jamesu Bondovi Casino Royal.

Celé vystoupení bylo umocněno pyrotechnickými efekty a démonickou hudbou. Ve vzduchu se vznášela vůně benzínu a spálených pneumatik, které dostaly zabrat při jízdě po škvárovém podloží.

Program začal ukázkami kaskadérských výkonů na čtyřkolkách. Mladí kaskadéři předvedli jízdu po dvou kolech i ´na zadních´.

Hned na začátku bloku, v kterém se představily sportovní vozy, byly vyzvány dobrovolnice z publika, zda by se s kaskadéry nechtěly svézt.
K překvapení účinkujících netrvalo dlouho a šest odvážných slečen vstoupilo na hřiště, kde si je do svých vozů převzali kaskadéři. Mladé dámy zažily prudké smyky i jízdu na dvou kolech.

Atraktivním bodem programu bylo proskakování třemi ohnivými obručemi z kapoty vozu, kterou absolvoval jeden z vystupujících.

Diváci se dočkali i rychlých synchronizovaných jízd, přeskoků zaparkovaných aut i autobaletu.

Velkou pozornost si získal nejmladší kaskadér – dvanáctiletý Tonda. Jezdil se svou čtyřkolkou po bočních, zadních i předních kolech.
Na závěr dvouhodinové show byla připravena ukázka z amerických závodů velkých aut s mohutnými pneumatikami Monstertruck.