Začíná koncertní sezona, na co se mohou vaši fanoušci těšit?

Mohou se těšit, že budeme hrát zase nové písničky. Přehrajeme celou desku, která vyšla v roce 2022. Začínáme 1. dubna v kulturním domě v Chrastavicích od 20 hodin. Bude to pro nás taková veřejná generálka před možná nejdůležitějším koncertem v naší krátké kariéře, a to 7. dubnem, kdy hrajeme s kapelou Nazareth.

Co to pro vás znamená?

Hodně. Protože jak už to v Čechách chodí, tak každý má známé známého a ti tam kapelu došoupnou, ale my jsme byli opravdu poctivě vybraní managementem kapely Nazareth. Budeme jejich předkapelou a na to se moc těšíme. Máme z toho velkou radost.

Karla Cermanová se synem.
Alzheimerova choroba postihuje čím dál mladší lidi, žena jí trpí již od 56 let

Když se nyní vrátíme k vašemu CD, jaké je?

Je to naše první CD. Lidé tam najdou hezké písničky na tři akordy, nic instrumentálního, obyčejné písničky jako v 60. letech.

Co vás čeká během sezony?

Hrajeme všude, kde je proud (úsměv). Lidé nás uvidí od Domažlic až po Ostravu, tento rok vypadá hezky, takže zavítáme například i do Kašperských Hor, do Přeštic na pivní slavnosti či do Berouna. Celý přehled je na našich stránkách.

Evropská výstava chodských psů v Chodské Lhotě.
Přineste věci na bazárek, který pomůže opuštěným pejskům

Hrajete již přes deset let, jak se vám prosazuje v hudební branži?

Je to hodně těžké. Dá se říci, že jsme se naplno rozjeli až minulý rok. Když hrajete někde na vesnici vaši autorskou hudbu a vedle ve vesnici hraje nějaký revival, tak nemáte šanci na nás lidi dostat. Revival vždy většinou vše přehraje. Je mi líto i mladších kluků, kteří začínají a dělají své věci. Není to vůbec snadné.

Na závěr, pozvěte vaše příznivce…

Všechny srdečně zvu do Chrastavic na náš první koncert, kterým odstartujeme sezonu. Začínáme přesně ve 20 hodin a hrát budeme přes tři hodiny, tak se na vás všechny těšíme. Užijeme si večer plný hezké muziky bez masek, efektů a ohňostrojů.