O pronájem místního koupaliště se přihlásil pouze jeden zájemce, Jaromír Levora, a požádal hned o dlouhodobý pronájem. Důvodem byla podmínka plzeňského pivovaru, který zásobuje místní kiosek.   V případě dlouhodobějšího pronájmu ho také vybaví. 

„Dlouhodobý pronájem koupaliště schválili   Jaromíru Levorovi s radostí všichni zastupitelé. Díky tomu nám odpadla spousta starostí.  je dobře, když máme nějakou perspektivu do budoucna. Dříve se zde nájemci často střídali, což bylo dost nepříjemné. Stačila jedna nevydařená sezona a najít nájemce bylo téměř nad lidské síly,“ uvedla starostka Kanic Marie Ptáková.

Ačkoliv provozovat koupaliště je hodně nejisté podnikání, Jaromír Levora se nebojí.
„Jedním důvodem, proč jsem usiloval o dlouhodobější pronájem, byla podpora plzeňského pivovaru. Dodá nějaké vybavení, takže se to tady vylepší, a dokonce jsem dostal i licenci na odběr.Loňská sezona byla moje premiéra. Počasí přálo a lidé si sem zvykli chodit nejen za koupáním, ale i večer si posedět. Pokud to v podobném duchu půjde dál, budu spokojený. Mám to tady rád a práce s tím spojená mě baví,“ říká provozovatel koupaliště Jaromír Levora.

V jeho nadšení ho podporuje i jeho přítelkyně.
„Není to jen o penězích.  Jaromír tady k tomu má určitý vztah a dal se do toho s vědomím jistého rizika. Proto se snažím ho podporovat a stát za ním. Kanice jsou malinká vesnička a lidé tu mají k sobě blízko, myslím, že vítají, že se mají kde sejít.“