V současné době má Sokol čtyřicet sedm členů, z toho však pouze kolem deseti aktivních.

„Věnujeme se hlavně tenisu, máme tenisový oddíl, který hraje třetí třídu okresního Davis Cupu a v loňském roce obsadil druhé místo. Dále máme velmi aktivní nohejbalový oddíl, který objíždí spíš neregistrované turnaje vloni jsme navštívili tři, letos bychom to chtěli ještě trochu zvýšit,“ popisuje pokladník tělovýchovné jednoty Martin Holub.

Sokol vlastní dva tenisové kurty, jeden kurt na nohejbal a volejbal, a také areál s budovou a tanečním parketem k pořádání tanečních zábav. „Vždycky je co zlepšovat a snažíme se pro naše zázemí využívat veškeré prostředky, které máme k dispozici, ale myslím, že na to, jak malá jsme vesnice, jsou naše kurty v docela dobrém stavu,“ hodnotí Holub.

Kromě účasti na soutěžích pořádají členové Sokola například vlastní turnaj v nohejbale v loňském roce se konal již čtyřicátý ročník či volejbalový turnaj Memoriál Vlastimila Žáka, který byl v Sokolu významným funkcionářem. V příštím roce se bude konat už třicátý ročník tohoto turnaje. Vloni se členové Sokola navíc poprvé podíleli i na pořádání dětského dne.