Prodej jízdenek přímo ve zvláštním vlaku. Vevlacích neplatí jízdenky, slevy ani režijní průkazky ČD!

Bližší infomace: tel. 604 704 906, 606 291 243, e-mail:info@imcplzen.cz, internet: http://imcplzen.cz

Pouze sobota 15.8.2009 Pouze neděle 16.8.2009

Plzeň – Domažlice Domažlice – Plzeň

Plzeň hl. n. odj. 7.25 Domažlice odj. 18.51

Plzeň Jižní př. 7.29 Blížejov 19.09

Vejprnice 7.37 Staňkov 19.31

Nýřany 7.43 Holýšov 19.40

Stod 7.55 Stod 19.50

Holýšov 8.08 Nýřany 20.08

Staňkov 8.26 Vejprnice 20.22

Blížejov 8.35 PlzeňJižní př. 20.32

Domažlice příj. 8.46 Plzeňhl. n. příj. 20.36

Jízdné sobota:120,- / 60,- Kč, rodinné 300,- Kč, úsekové20,- / 10,- Kč

Jízdné neděle: 80,- / 40,- Kč, úsekové 20,- / 10,- Kč

Sobota 15. 8. 2009 a neděle 16. 8. 2009

Domažlice – Furth im Wald a zpět

Domažlice odj. 8.54 příj. 10.24 odj. 12.10 příj. 13.54 odj. 16.50 příj. 18.40

Domažlice město 9.00 10.21 12.14 13.51 16.56 18.11

Babylon ↓ 9.09 ↑ 10.09 ↓ 12.23 ↑ 13.39 ↓ 17.05 ↑ 17.59

Česká Kubice 9.18 10.04 12.29 13.34 17.11 17.54

Furth im Wald příj. 9.31 odj. 9.50 příj. 12.42 odj. 13.20 příj. 17.24 odj. 17.40

Zpáteční jízdné: 200,- / 100,- Kč, rodinné 350,- Kč.Jednosměrné jízdné: 100,- / 50,- Kč, úsekové 20,- / 10,- Kč.

Při nástupu ve stanici Furth im Wald platba pouze veurech.