Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jízdy zvláštních vlaků na Chodské slavnosti

Domažlice - Jízdy zvláštních vlaků na Chodské slavnosti

14.8.2009
SDÍLEJ:

Historická lokomotivaFoto: archiv

Prodej jízdenek přímo ve zvláštním vlaku. Vevlacích neplatí jízdenky, slevy ani režijní průkazky ČD!

Bližší infomace: tel. 604 704 906, 606 291 243, e-mail:info@imcplzen.cz, internet: http://imcplzen.cz

Pouze sobota 15.8.2009 Pouze neděle 16.8.2009

Plzeň – Domažlice Domažlice – Plzeň

Plzeň hl. n. odj. 7.25 Domažlice odj. 18.51

Plzeň Jižní př. 7.29 Blížejov 19.09

Vejprnice 7.37 Staňkov 19.31

Nýřany 7.43 Holýšov 19.40

Stod 7.55 Stod 19.50

Holýšov 8.08 Nýřany 20.08

Staňkov 8.26 Vejprnice 20.22

Blížejov 8.35 PlzeňJižní př. 20.32

Domažlice příj. 8.46 Plzeňhl. n. příj. 20.36

Jízdné sobota:120,- / 60,- Kč, rodinné 300,- Kč, úsekové20,- / 10,- Kč

Jízdné neděle: 80,- / 40,- Kč, úsekové 20,- / 10,- Kč

Sobota 15. 8. 2009 a neděle 16. 8. 2009

Domažlice – Furth im Wald a zpět

Domažlice odj. 8.54 příj. 10.24 odj. 12.10 příj. 13.54 odj. 16.50 příj. 18.40

Domažlice město 9.00 10.21 12.14 13.51 16.56 18.11

Babylon ↓ 9.09 ↑ 10.09 ↓ 12.23 ↑ 13.39 ↓ 17.05 ↑ 17.59

Česká Kubice 9.18 10.04 12.29 13.34 17.11 17.54

Furth im Wald příj. 9.31 odj. 9.50 příj. 12.42 odj. 13.20 příj. 17.24 odj. 17.40

Zpáteční jízdné: 200,- / 100,- Kč, rodinné 350,- Kč.Jednosměrné jízdné: 100,- / 50,- Kč, úsekové 20,- / 10,- Kč.

Při nástupu ve stanici Furth im Wald platba pouze veurech.

14.8.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Policisté uzavřeli brněnské hlavní nádraží.

Exemplární trest pro plzeňského bombaře

Ilustrační foto.

Moldavan kradl v Kauflandu. Při útěku ho zadrželi strážníci

V Semošicích hořelo ve sklepě

Semošice – K požáru sklepa rodinného domu vyjely ve středu před půl sedmou večer tři jednotky hasičů. Poplach byl vyhlášen profesionálům ze Staňkova a jednotkám SDH Horšovský Týn a Semošice.

SLEDUJTE ON-LINE: Miloš Zeman zakončí svou návštěvu Plzeňského kraje

Plzeň - Sledujte s Deníkem on-line poslední den návštěvy prezidenta Miloše Zemana v Plzni. 

Varhanní festival v Klenčí uzavře Jan Doležel

Klenčí pod Čerchovem – V sobotu 21. října v 18.00 hod. uzavře sérii VII. ročníku podzimních varhanních koncertů v kostele sv. Martina v Klenčí pod Čerchovem varhaník evropského formátu Jan Doležel, který je posluchači i odbornou kritikou shodně ceněn pro suverénní ovládání nástroje, registrační umění a emočně silnou hru.

Kriminalisté obvinili pět dealerů pervitinu

Domažlicko – Pět dealerů pervitinu z Hájku u Všerub, Domažlic a Litvínova obvinili domažličtí kriminalisté z toxi týmu z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení