Vsobotu před 10. hodinou přijedou zúčastněné automobily a motocykly z Babylonu společně na domažlické náměstí. Odtud se úderem 11. hodiny vydají první stroje na trať úvodní etapy vedoucí přes Chrastavice, Radonice, Hradiště, Kanice, Koloveč, Všepadly, Úboč, Němčice, Kdyni, Kout na Šumavě, Zahořany a Bořice zpět na domažlické náměstí.

V době, kdy poslední automobily budou teprve dojíždět do cíle úvodní etapy, budou první motocyklisté již vyrážet z centra Domažlic do druhé části soutěže. Její start je v půl druhé a trasa povede přes Draženov, kolem Pařezova a dále přes Postřekov, Klenčí, Trhanov a Hadrovec do cíle celé jízdy, jenž bude opět v babylonském autokempu. Tam jsou první motocyklisté očekáváni kolem 14. hodiny.

Diváci se mohou těšit na celou řadu skvěle zrenovovaných unikátních automobilů a motocyklů vyrobených do roku 1955. Přihlášeno je dokonce šest vozů pocházejících z let 1910 až 1915. Pokud byste chtěli na pár desítek minut podniknout výlet do dějin motorismu, přijďte zítra zamávat mužům i několika ženám za řídítky či volanty krásných starých strojů. Autor: Jan Pek