Akce probíhající ve dnech 20. – 21. července podpoří Nadaci pro transplantaci kostní dřeně. „To je to nejdůležitější. Lidé by si měli uvědomit, že když se přijdou pobavit, tak podpoří někoho, kdo tam být nemůže a kdo pomoc potřebuje,“ upozornil pořadatel Petr Gust.

Jedním z největších lákadel festivalu by měl být David Spilka se svojí kapelou, který všem předvede pořádný rock. „Lidé by si mohli myslet, že se David Spilka na rockový festival nehodí, ale není tomu tak. Všem divákům předvede skutečně tvrdou rockovou muziku,“ slibuje Petr Gust s tím, že červencové vystoupení bude Spilkovo jediné letní vystoupení v západních Čechách.

Dalším zajímavým hostem bude skupina Walda Gang s Vláďou Šafránkem, který dříve působil v kapele Harlej, nebo zahraniční host Dragon´s eye z Polska.

Areál bude otevřen v pátek úderem 16. hodiny. Festival zahájí kapela Sunrise v 19 hodin. Během festivalu bude povoleno stanování i vjezd motocyklů a zajištěno bude i občerstvení. Během dvou dnů se představí celkem šestnáct rockových skupin. O zábavu se postarají moderátoři rádia Šumava.

„Nutno připomenout, že akci pořádáme ve spolupráci s městem Holýšov, které nás podporuje,“ upozornil ještě pořadatel s tím, že se jedná o největší festivalovou akci v širokém okolí a konat se bude za každého počasí.

Předprodej vstupenek bude probíhat na obvyklých místech a cena za sobotu bude činit 300 korun a za oba dva dny 350 korun. Pokud si budete chtít zakoupit vstupenky až na místě, zaplatíte za pátek 200 korun, za sobotu 350 korun a za oba dva dny zaplatíte na místě 400 korun. Veškeré bližší informace naleznete na internetových stránkách www.huricanrock.cz

Na Hurican Rockfestu zahrají kapely:

POWER 5
CALIBOS
WALDA GANG & VLÁĎA ŠAFRÁNEK
David SPILKA – James D.S
CODA
FATA MORGANA
DRAGON´S EYE
FEEBLE MINDED
SHAARK
COCOTTE MINUTE
AC / DC revival
TÖRR
NUCLEON
MAELSTRÖM
SUNRISE
EXCENTR Rock