Nevím, co se komu nelíbí na verdiktu České inspekce životního prostředí ve vztahu k Alejím v Domažlicích. Já osobně se moc těším na lavičky, které tam v sousedství silnice mají být. Vezmu tam totiž svá vnoučata.

Pravda, trochu na nás bude svítit slunce, ale alespoň nám nic nebude bránit ve sledování okolí. Kluk miluje auta, takže si je u této rušné silnice užije dosytosti. Jeho malá sestra z toho sice ještě moc mít nebude, ale nevadí, bude na čerstvém vzduchu. A že auta vypouštějí zplodiny? Jen ať si zvykají odmalička! Přece nemohu pochybovat o tom, co vymysleli studovaní odborníci.

Je to troufalost všech, kteří s Českou inspekcí životního prostředí nesouhlasí. A divím se radnici (i zastupitelům, kteří záměr schválili), že za hříšné peníze chtějí kupovat již vzrostlé stromy a nahradit jimi ty současné – staré, nemocné a potenciálně nebezpečné. Vždyť by v Alejích stejně dělaly stín!

A na závěr malý vzkaz: Lidičky, klikejte dál na anketu na tomto webu Domažlického deníku. To by byl skandál, kdyby kácení stromů u silnice a lavičky nevyhrály!