„Jezdíme sem poměrně pravidelně, vždycky se tu najde spousta zábavy nejen pro nás, ale i pro naše děti. Je tu nejen zábava, ale i spousta občerstvení,“ takto a podobně odpovídali rodiče, jichž jsme se zeptali na důvod návštěvy.

Děti, které si přinesly s sebou namalovaný obrázek koně, měly možnost svézt se. Mezi spoustou výkresů, jimiž lidé z farmy olemovali vstup do areálu, jsme nalezli i obrázek, kde bylo neumělou dětskou ručkou připsáno: „Kuň a říbátka pro tetu Míšu.“

„Z obrázků dětí mám nejen já, ale i všichni ostatní, kteří country show zajišťujeme, obrovskou radost. Obrázky nosí děti pravidelně, což nás těší. Říkáme si, že to, co pro ně a jejich rodiče u nás na farmě děláme, má smysl,“ reagovala Michaela Kodadová.

Návštěvníci si mohli projít stáje a svézt se na koních. Viděli ukázky domácích jezdců a dvojice mužů, která na farmu dorazila už v pátek – jak říkají koňáci – po kopytě až z Aše. Předvedli nejen to, jak je čtyřnozí kamarádi poslouchají, ale také střelbu z luku či vrhání tomahavkem na cíl.

Své umění předvedla děvčata z country kroužku Jestřábci Vlasty Levorové a tachovští šermíři. Večer patřil kapele Lenka&K band.

„Na podzim uspořádáme již 20. country show a na ty, kteří si udělají čas a přijdou, se už nyní těšíme,“ zakončila Kodadová.