Lucie Vísnerová není v domově žádným nováčkem a obyvatelé domova ji dobře znají. Všichni ji jako novou ředitelku přijali s nadšením.
„Bylo to moc hezké a obyvatelé mé jmenování vnímali velmi pěkně. Blahopřáli mi se slovy, že mi drží palce," řekla novopečená ředitelka Lucie Vísnerová.
Dnes již bývalý ředitel Jakub Žákavec rezignoval na svoji funkci v září 2014 a Lucie Vísnerová byla od 1. prosince pověřena řízením domova. Pracuje tam už od roku 2005. Nejdřív jako sociální pracovnice a pak jako zástupkyně ředitele.

Přesto se do výběrového řízení hlásila s velkým respektem.
„Taková příležitost nepřichází každý den, takže jsem ji s respektem a odvahou využila. V domově jsem sice pracovala na několika pozicích, ale každá přináší něco nového a je něčím jiná. Důležité je, že mám kolem sebe dobrý tým kolegů, což mi velmi pomáhá."

Nová ředitelka žádné velké změny nechystá.
„Chod domova je velmi dobře nastavený, takže navazuji na dobré věci, které jsou zavedené, a které Dům seniorů řadí mezi vysoce kvalitní pobytové zařízení. Posílila jsem personálně ekonomickou část a na některé další věci se soustředím více. Snažím se osobním přístupem a otevřenou komunikací jednat s managementem i ostatními zaměstnanci," dodala Vísnerová.

Dům seniorů ve Kdyni je příspěvkovou organizací Plzeňského kraje a funguje od roku 2003. Poskytuje dlouhodobé pobytové služby pro 104 obyvatele. Vedení se zde změnilo po deseti letech.