Počátky skupiny Revival Olympic Domažlice najdeme už v roce 2003, kdy si dva kolegové v práci řekli, že zkusí založit kapelu. Nešlo o plané řeči – sehnali pár kamarádů a začali zkoušet.

Pětičlenná kapela brzy přišla o bubeníka, zatím pouze zkoušela, skládala vlastní písně, a dokonce ještě ani neměla jméno.

„To dostala až v polovině roku 2004 – Nameless. Mezitím už proběhlo pár veřejných vystoupení se 'zaskakujícím' bubeníkem, ale to nebylo ideální," popisuje začátky manažer kapely Václav Pejsar s tím, že nového bubeníka se kapela dočkala až v prosinci roku 2004.

„Následovalo šťastné období, hodně vystoupení po celý rok, nové skladby z vlastní tvorby, ale bohužel po roce a půl se musela kapela rozloučit i s tímto bubeníkem. Náhrada ale přišla velice brzo," říká Pejsar. Byl to právě současný bubeník Jiří Kupilík, který přišel v květnu roku 2006, a od té doby hraje kapela ve stejném složení až do současnosti.

A protože členy kapely vždycky provázela jedna společná obliba, kterou byly nesmrtelné písně legendárního Olympicu. rozhodla se pětice hudebníků kromě vlastní tvorby pod hlavičkou Nameless vystupovat také pouze s olympickým repertoárem, čímž se zrodil Revival Olympic Domažlice.

Pokud jste vystoupení novopečené kapely ve Staňkově propásli, máte další šanci užít si vystoupení Revivalu Olympic Domažlice naživo již 17. srpna, kdy od 23 hodin zahraje na pouti v Poběžovicích.

Sestava

Zpěv, kytara
Lukáš „Kabi" Kabourek

Sólová kytara, zpěv
Václav „Pleticha" Janoušek

Baskytara
Petr „Bohouš" Šibil

Klávesy
Jan Herega

Bicí
Jiří „Kosán" Kupilík