O líčení se Tereza zajímala od střední školy a dnes je vizážistkou, která líčí i celebrity. „Často líčím známé osobnosti. Vždy mám ale na paměti, že to jsou lidé jako já či kdokoli jiný. I oni si chtějí zachovat soukromí a nestojí o to, aby ve svém volném čase byli středem pozornosti. Na Gabrielu Koukalovou jsem se opravdu těšila,“ řekla Tereza.

A jak se k líčení oceněné biatlonistky vlastně dostala? „Oslovil mě přímo fotograf, který pracoval na focení a natáčení se sponzorem českých biatlonistů. Znal mě již z předchozí spolupráce. Vše se odehrávalo na Dachsteinu v Rakousku.“ zavzpomínala Tereza.

Kromě celebrit je velmi žádaná pro svatební líčení. Dostává se také pravidelně ke svatebčanům z Číny, kteří létají na předsvatební focení do Prahy. „Přijíždějí sem několik měsíců před vlastní svatbou. Mají několik šatů, líčit se začíná klidně ve tři ráno, a pak se přechází na lokace, často kolem Pražského hradu, a jsou schopni se během dne několikrát převlékat.“ popsala Deníku Tereza svou zkušenost. „Připravovala jsem také nevěsty z Indie, Anglie, Kanady, Libanonu. Naše země je v zahraničí velmi obdivovaná pro své památky.“

Kromě celebrit by Tereza Dadová v budoucnu ráda pracovala i na zahraničních zakázkách. „Líbí se mi svěží přístup k makeupu ve velkých magazínech, třeba ve Vogue či Elle,“ dodala.