O líčení se Tereza zajímala od vysoké školy a dnes je vizážistkou, která líčí i celebrity. „Často líčím známé osobnosti. Vždy mám ale na paměti, že to jsou lidé jako já či kdokoli jiný. I oni si chtějí zachovat soukromí a nestojí o to, aby ve svém volném čase byli středem pozornosti. Na Gabrielu Koukalovou jsem se ale opravdu těšila,“ řekla Tereza.

A jak se k líčení oceněné biatlonistky vlastně dostala? „Oslovil mne přímo fotograf, který pracoval na focení a natáčení se sponzorem českých biatlonistů. Znal mne již z předchozí spolupráce. Vše se odehrávalo na Dachsteinu v Rakousku. Zázemí jsme měli v horské chatě a když štáb vyrazil natáčet s pomocí dronu, hlídala jsem odloženou fototechniku,“ zavzpomínala Tereza.

Kromě celebrit je velmi žádaná pro svatební líčení. Dostala se tak ke svatebčanům z Číny, kteří si přijeli udělat svatební fotografie do Prahy. „Přijíždějí sem několik měsíců před vlastní svatbou. Mají několik šatů, líčit se začíná klidně ve tři ráno, a pak se přechází na lokace, často kolem Pražského hradu, a jsou schopni se během dne několikrát převlékat. Práce s nimi je docela náročná. Jsou nesamostatní, neschopní. Stalo se mi, že se nevěsta rozbrečela. Ptala jsem se jí, co se stalo, ale neřekla nic. Později jsem se dozvěděla, že při vytahování sponky jí tahaly vlasy,“ popsala Deníku Tereza svou zkušenost.

Kromě celebrit by Tereza Dadová v budoucnu ráda pracovala i na zahraničních zakázkách. „Líbí se mi svěží přístup velkých magazínů, třeba Vogue či Elle,“ dodala.