„Opět po roce se vracíme do Domažlic našestý ročník. Výraznou měrou se na pořádání podílí město Domažlice, které je hlavním partnerem soutěže,“ řekl za pořadatele Pavel Cích z taneční školy Dance Stod.

Tančit se začne úderem nedělní desáté hodiny. Postupně se na parketě vystřídají dětské, juniorské i dospělé páry, které mají vytančené výkonnostní třídy D, C a B.

Budou mezi soutěžícími i páry z našeho regionu? „V naší taneční škole Dance máme samozřejmě i tanečníky, kteří bydlí na Domažlicku. Když to tak počítám, máte zastoupení v sedmi párech, které budou v neděli bojovat na parketě v několika kategoriích,“ řeklvčera odpoledne Cích.

Do Domažlic se chystá šest desítek párů. Letos je to nepatrně méně než v uplynulých letch, neboť jak nám sdělil pořadatel a taneční mistr v jedné osobě, souběžně se ve stejném termínu koná velká soutěž v Praze, jíž některé páry – alespoň podle došlých přihlášek, daly přednost. „Přesto zvu diváky, bude se na co dívat. Mohou přijít fandit nebo jen tak sledovat krásu tanečního pohybu,“ zakončil Cích.