Už po páté se totiž v Holýšově konala vánoční zahrádkářská výstava. Na výstavě se představilo celkem 13 prodejců z Holýšova i z Domažlic.

„Lidé si zde mohli koupit vánoční stromečky, věnce, vánoční dekorace, různé ozdobné kamínky, ozdoby na stromeček, obrázky z ubrouskové techniky, perníčky, ořechy, vonné oleje, vonné svíčky, soli do koupele a spoustu dalších zajímavých věcí na Vánoce,“ popsala předsedkyně zahrádkářského svazu Marta Konopíková a dodala, že novinkou k zakoupení na páté výstavě byly bezkomínové krby spotřebovávající bio–alkohol nebo vytápěcí obraz.

„Místo tomboly jsme připravili Štěstí, ve kterém mohly děti vyhrát zajímavé dárky. Také jsme vystavovali betlémy, které se neprodávaly, ale lze je objednat,“ uvedla Konopíková. Kromě dekoračních dárků připravila školní družina z Holýšova perníčky a nechybělo ani zastoupení postižených dětí ze Stoda, které své práce vystavovaly a prodávaly. „Každý rok výstavu navštíví kolem 400 lidí,“ dodala Konopíková stím, že je s návštěvností spokojená.