Nebude to záležitost jen modré a stříbrné. Na trhu se objevil nový favorit, a to dukátový, než ty předešlé.což je kombinace měděné a bronzové. „Většina naší nabídky je právě v dukátové barvě. Máme andělíčky a různé drobné doplňky. Už je pomalu cítit ten nátlak Vánoc, ale není to lepší než v minulém roce. Nakupují se hlavně vánoční ozdoby,“ řekla majitelka drogerie Zdeňka Podskalská.

„Čím více se blíží Vánoce, tím více lidé chodí. I když to není žádný zázrak. Nakupují se drahé publikace, knihy ve slevových akcích a jako každý rok dětské knihy. Letošním hitem jsou dětské knížky, které hrají a Trojdílné plavky od spisovatelky Martiny Formanové,“ informovala Irena Votrubová z knuhkupectví v Alejích. Jaké věci ´frč´í u nejdůležitějších aktérů Vánoc nám řekla prodavačka z hračkářství pod věží.

„Letos ´letí´ velké a pohyblivé hračky. Všechny jsou v takové zajímavé barvě. Něco mezi oranžovou a hnědou,“ uvedla Václava Nepustilová. Můžeme tedy očekávat, že se o Vánocích Domažlice zahalí do ´dukátova´.