Domažlickému deníku přišlo pozvání pro české přátele k návštěvě waldmünchenského krytého bazénu s vnitřními i venkovními atrakcemi.

“Dokončili jsme jarní úklid. Tým pod vedením Wolfganga See připravil pro návštěvníky řadu atrakcí, ať už se jedná o vnitřní či venkovní část Aquafit centra,“ uvedla Deníku Annette Malterer-Reichenberger.

Návštěvníci si kromě plavání ve vnitřních bazénech a venkovním s ´divokou´ vodou mohou dopřát uklidňující a relaxační masáže či saunu, odpočinout si a relaxovat. Návštěva turecké lázně, sauny a bazénu hydroterapie je zahrnuta v ceně běžného vstupného.

„Vstupné pro tuto sezónu se nezvyšuje a je stále velmi příznivé. Dospělí- jednotlivci zaplatí za hodinu a tři čtvrtě 3,60 eura, za tři hodiny 6 euro a denní karta stojí 9,60 eur. Děti od 6 do 16 let mají zvýhodněné vstupné od 1,60 eur do 4,80 za celý den. Rodiny mohou využít rodinnou kartu, která je na pět hodin pobytu přijde na 13 eur, celodenní na 20 eur,“ dodává Malterer-Reichenberger s tím, že od 16 hodin Aquafit nabízí takzvaný večerní tarif, který dospělého přijde na 6 eur, dítě na polovic.

V sobotu je otevřeno od 14 do 19 hodin, v neděli od 9 do 19 hodin.