V domažlickém Moskyto baru se v sobotu 30. května od 20 hodin koná koncert s názvem Metal dětem. „Jedná se o charitativní koncert a vybraná částka bude věnovaná dětem z Nadačního fondu Šance onkoláčkům. Vystoupí Positive Mind, Elementary, Člověkok, tak přijďte a podpořte dobrou věc," vzkazují organizátoři.

V Bělé nad Radbuzou mohou děti oslavit svůj svátek v neděli 31. května. Oslava Dne dětí proběhne na fotbalovém hřišti od 14 hodin. Na programu jsou soutěže, hry a nebude chybět ani opékání vuřtů.

Zábavné odpoledne s Divadlem Mazec plné písniček a soutěží čeká děti v pátek 29. května od 16 do 18 hodin v prostranství za kinem v Horšovském Týně. Nebude chybět ani skákací hrad a kolotoč. Vstupné je zdarma, občerstvení zajištěno.

Dětský den na téma Pohádkové království čeká děti v sobotu 30. května od 14 hodin v parku u ZŠ v Kolovči. Součástí akce je řada soutěží o ceny, program zpestří skákací hrad se skluzavkou. Na všechny děti čeká i velké překvapení.

Den dětí se na střelnici v Újezdě Svatého Kříže uskuteční v sobotu 30. května. Pro děti jsou připraveny soutěže, hry, lukostřelba, střelba ze vzduchovky, tetování a samozřejmě nebude chybět táborák.

Na kolotoč, soutěže, malování na obličej, dobrovolné hasiče s pěnou a další atrakce se mohou těšit děti ve Staňkově. Dětský den se v sobotu 30. května koná od 13 hodin u sokolovny.

Oslavu Dne dětí na téma Olympijské hry připravili podzámečtí dobrovolní hasiči na sobotu 30. května. Od 14 hodin budou na hřišti probíhat rozmanité soutěže. Připraveno je i občerstvení.