Tentokrát bylo připravené i pódium, kde vystoupily také dvě hudební skupiny. Na úvod jako již tradičně promluvila jedna z hlavních organizátorek akce Jana Filipová, která připomněla důvod demonstrace. Po jejím proslovu vyjádřil svůj názor také Antonín Kolář z občanského hnutí ProHnutí Plzeň.

Akce zpestřilo vystoupení skupiny OBZOR, která zahrála několik písniček. Poté se slova ujal organizátor protestů v Poběžovicích Miroslav Timura. Následovalo čtení prohlášení Milionu chvilek. Milion chvilek je spolek, který vznikl za účelem podpory a kultivace demokratické kultury, občanské angažovanosti a veřejné diskuse v České republice. „Již sedm týdnů plní nespokojení občané náměstí po celé zemi. V úterý 4. června zaplnilo Václavské náměstí 120 tisíc lidí. Právě v tuto chvíli probíhají protestní shromáždění v 313 městech po celé republice. Něco takového Česká republika za poslední 30 let nezažila,“ přečetla z prohlášení Milionu chvilek Jana Filipová.

Následovalo vystoupení druhého hudebního hosta – skupiny Carlos, Cebolla a George. Filipová poté také všichni přítomné pozvala na demonstraci na Letné v Praze, která se uskuteční 23. června. Na závěr nechybělo ani zpívání hymny a společné foto.