Mezi gratulanty přišli s kytičkou a drobným dárkovým balíčkem popřát paní Weberové také členky kulturního výboru a starosta obce Zdeněk Šup. Jiřina Weberová je rodačka z Němčic. Do Brnířova se přivdala.

Celý svůj život zasvětila dětem. Nejprve pracovala 5 let jako učitelka v Karlovarském kraji a rok v okrese Domažlice. Po čtyřleté pauze strávené na mateřské dovolené se ke své pedagogické činnosti vrátila. Od roku 1959 působila jako ředitelka Mateřské školy v Brnířově, tehdy ještě vedené jako zemědělský útulek. Této záslužné práci se věnovala téměř čtvrt století a v roce 1983 odešla do zaslouženého důchodu. Ve funkci ředitelky školy se nejen láskyplně věnovala několika generacím našich nejmenších, ale statečně se vypořádala i s řadou provozních problémů a nenadálých situací. Sama je maminka jedné dcery, babička dvou vnuků a dnes se již s manželem mohou těšit i ze dvou pravnoučků.

„Za Obecní úřad Brnířov přejeme paní Weberové ještě jednou vše nejlepší, pevné zdraví a mnoho radosti a spokojenosti v kruhu svých nejbližších,“ vzkázala Věra Jandová.