„Dnes budou lidé ve Spojeném království hlasovat o tom, zda zůstanou v Evropské unii, nebo ji opustí. Já jsem již svůj hlas odeslal poštou – hlasoval jsem pro variantu zůstat," popisuje pan Jenner.

„Během posledních 40 let jsem žil v pěti různých evropských zemích a ve všech těchto státech jsem viděl vzrůstající blahobyt. Byl jsem svědkem pádu železné opony a osobně pocítil pohodlí při mezinárodním cestování. Také jsem viděl, co EU vykonala pro kulturní život a prostředí ve všech částech Evropy. Především ale žiji na kontinentu, který má již 70 let mír," vysvětluje občan Spojeného království žijící se svojí ženou ve vesničce na Domažlicku.

„Samozřejmě existují problémy, ale ty se v současné době dají vyřešit pokojně: všechny státy EU mají zastoupení v Radě ministrů, Evropské komisi a Evropském parlamentu."

Pan Jenner sledoval i kampaň před referendem.
„Populističtí politici v Británii, kteří si přejí odejít z EU, nadělali sliby, které nemohou splnit, a lhali o výdajích na členství v EU. Velké sumy slíbili přesměrovat do zdravotnictví a vzdělání, ale pomlčeli o obrovských materiálních výhodách, které od EU Británie dostává. Slíbili také kontrolu nad migrací. Jenže lidé se vždy přemísťovali v době válek a hladu nebo prostě s cílem najít lepší život. Téměř celá populace USA, Austrálie a Kanady pochází z migrantů a mnozí z nich přišli z Británie. Ve Španělsku teď žije 700 tisíc důchodců ze Spojeného království." připomíná závěrem Bryan Jenner.