Ovšem malý provoz je v něm patrný už od října, kdy bazén využívají děti při školním výcviku plavání či členové plaveckých oddílů.

Známé jsou v současnosti i vstupy a ceník schválený domažlickými radními.

Jelikož se v plaveckém bazénu nachází část fitness a wellness a takzvané aquacentrum, jsou ceny určovány dle toho, do jaké části zájemci zavítají.

„Základní vstupné za hodinový vstup do plaveckého a malého bazénu je 60 korun, děti do 15 let, studenti, senioři nad 65 let, ZTP a ZTP/P zaplatí polovinu a děti do 6 let v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma,“ zmínil mluvčí za radnici Josef Babor.

close Opravený domažlický plavecký bazén, ve kterém se zatím učí jen školáci. info Zdroj: Deník / Eva Kočková zoom_in

Do plaveckého bazénu, malého bazénu, relax a zážitkového bazénu s tobogánem bude dospělý platit 100 korun na 90 minut, ostatní jako ve výše uvedeném případě budou opět platit polovinu. Pokud jde o vstup pouze do relax bazénu a k tobogánu, bude činit 80 korun na 90 minut a pro ostatní skupiny platí poloviční cena. Zvýhodnění ale čeká na rodiny s dětmi, kde ceník začíná na 250 korunách za dvě hodiny pro jednoho dospělého a 2-3 děti; pro dva dospělé a 2-3 děti je pak vstup za 300 korun. Vyloučený není ani pronájem, jenž se týká především plaveckého a malého bazénu. Ceny se počítají podle hodin a je možné si pronajmout celý plavecký bazén za 2 400 korun na hodinu nebo 1 dráhu za 400 či využít jen malý bazén za 800 korun či za 1000 korun i s lektorem.

„Co se týká saunového světa, je vstup stanovený na 120 korun za 90 minut pro dospělého, záleží ale na době, kdy svojí návštěvu uskuteční,“ pokračoval Babor. Zavádět se bude i systém kreditu, který bude nahraný na čipu návštěvníka. Čip by měl mít návštěvník stále při sobě a na jeho dobíjení se budou vztahovat i zvýhodněné bonusy. Dobití o částku přesahující 1000 korun bude odměněno 10% bonusem, u částky 3000 korun se pak bonus zvyšuje na 20 %. Cena samotného čipu je pak 100 korun.