Již šestým rokem pokračuje na stadionu Gymnázia J. Š. Baara projekt Centrum volného času, díky němuž je sportoviště bezplatně přístupné ve všední dny mládeži.

„Otevřeno je každý všední den od 16 do 20 hodin. Ve čtvrtek od 16.00 do 17.30 se mohou děti zapojit do atletického kroužku," připomněl učitel gymnázia Jan Anderle.

Právě on byl ředitelem sportovního klání Atletika s Gymnáziem J. Š. Baara, které se uskutečnilo na úvod letošního ročníku.

Školáci z Domažlic, Bělé, Mrákova a Klenčí, spolu s nimi pak vrstevníci z Atletic Clubu Domažlice si poměřili síly v běhu na 50 a 500 metrů, házeli raketkou a prováděli skok daleký z místa odrazu, klasický skok daleký a také skok do výšky.

„S účastí jsem byl spokojený, jen si myslím, že by se do atletických klání mohlo příště zapojit více dětí i z dalších škol Domažlicka," myslí si Anderle.

Na stadionu se utkali chlapci a děvčata rozděleni do dvou kategorií, v každé pak dále ještě podle pohlaví. V kategorii nejmenších závodily děti narozené v roce 2001 a mladší, v kategorii mladší pak školáci narození v letech 1999 až 2000.

Výsledky atletika 1.

Výsledky atletika 2.

Výsledky atletika 3.

Výsledky atletika 4.Výsledky atletika 5.

Výsledky atletika 6.