Kromě standardního 25m sportovního bazénu se šesti drahami budou moci návštěvníci zavítat i do wellness bazénu s dvěma whirlpooly, masážními tryskami a lehátky. Relaxační bazén,  do nějž bude ústit nový 70metrový prosvětlený a zateplený tobogan a v němž bude protiproud, chrliče vody a jeskyně, bude ohříván na 32 stupňů Celsia.

Další součástí objektu je takzvaná wellness část, ve které bude k dispozici několik saun, bazén se slanou vodou a několik speciálních sprch. Vedle této části se také nachází prostor pro ricochet a posilovna.

Novinkou bude také restaurace pro 75 hostů, přístup do ní bude umožněn z mokré i suché strany. Nad restaurací se pak nachází dráhy pro bowling a kuželky. „Kuželková dráha splňuje mezinárodní standardy, takže se zde budou moci konat i mezinárodní soutěže,“ doplnil starosta města Zdeněk Novák.

Součástí objektu bude i ubytovna hotelového typu s kapacitou 47 lůžek. „Vybavení do ubytovny bude dodáno do zhruba 10 týdnů, bude tak otevřena zřejmě až na počátku příštího roku,“ odhadl Dalibor Kubů, jednatel Správy sportovních zařízení města Domažlice. Ostatní části areálu bazénu by se měly veřejnosti otevřít v listopadu.

Výše vstupného ještě není v současné době známa, přesný ceník bude v nejbližší době schvalovat rada města. Ale již je jisté, že návštěvníci si budou moci zvolit, které prostory a služby areálu využijí. Nebudou tedy muset platit za to, kam nepůjdou. To umožní čip, který návštěvník dostane při vstupu. Pomocí tohoto čipu se pak bude moci procházet do jednotlivých částí areálu. Předběžně se počítá i se zvýhodněním pravidelných hostů, kteří si nabijí čip vyšší částkou. Návštěvníci si také budou moci tento čip, kde budou mít nabité peníze, zakoupit a odnést domů.