Alena Ševčíková
77 let, Klenčí pod Čechovem

Mám už vše. Dávám svým nejbližším drobnou kosmetiku a peníze. Nejradši dávám dárky vnoučatům. Když vidím jejich dětskou radost, hřeje mě to u srdíčka. Kupuji jim hračky, o které si napsala v dopise pro Ježíška.

Radka Kameníková
43 let, Krchleby

Už jsem začala pomalu nakupovat drobnou kosmetiku, oblečení, hračky pro vnoučata. Chci dát každému členu své rodiny alespoň drobnost, která by jim udělala radost, ale je pro mě těžké vybírat mladší generaci.

Mazen Ibrahim
33 let, Staňkov

Mám už nakoupené oblečení, kabelky a peněženky z Folmavy. Mám tři dcery a ženu a bojím se, abych se jim trefil do vkusu. Teď jdu kupovat elektroniku, v té se vyznám zase já. Jdu se poradit do O2 prodejny a zařídit i výhodné tarify.

Markéta Kulichová
18 let, Domažlice

Ještě nemám, nechávám to každý rok na poslední chvíli. Nakupuji převážně na internetu, ale i v Domažlicích koupím drobnou kosmetiku a doplňky. Nejdražší dárek chci věnovat svému příteli Kubovi.

Jaroslava Kudrnová
50 let, Babylon

Ještě ne a ani jsem nepřemýšlela, co komu dám. Pracuji v Rossmanu, dárky si mohu vybrat rovnou v práci. Nechávám to na poslední chvíli. Dcerám kupuji kosmetiku a oblečení, které si samy vyberou, a vnoučkovi hračku.

Vojtěch Knopf
20 let, Nový Kramolín

Ještě nemám a ani nebudu, protože svátky jsou pro mě jako každý jiný den v roce. Dal jsem naposledy před pěti lety jenom mámě. Teď dostávám peníze a to mi stačí.

Autorky: Dangová Van Anh, Monika Steinbergerová